Top
Avukat Abdullah Fırat

Hakkımızda

"Fırat Hukuk ve Danışmanlık Bürosu"

Bakırköy ceza avukatı Abdullah Fırat, Malatya doğumlu olup, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun olmuş devamında ise İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi kamu hukuku alanında Yüksek Lisans eğitimi almaya başlamıştır. Öğrencilik yıllarından mesleğinin ilk yılına kadar farklı hukuk bürolarında çalışmış, bunun sonucunda ise mesleğin birçok faaliyet alanında bilgi sahibi olmuştur. 2016 yılında Fırat Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kuran Avukat Abdullah Fırat, çalışma ekibi ile birlikte bireysel ve kurumsal düzeyde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

En Son Paylaşılan Makaleler
En Son Paylaşılan Videolar

CEZA AVUKATI OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Şikayet Dilekçesinin Hazırlanması

Ceza Kanunlarında yer alan suçların mağduru olan kişiler tarafından, savcılık makamına verilecek şikayet dilekçesinin, ceza avukatı olarak hazırlanması ve takibi tarafımızca sağlanmaktadır.

Soruşturma Aşamasında Şüpheli Konumunda Olan Kişilere Avukatlık Hizmeti

Savcılık makamı tarafından hakkında soruşturma başlatılan kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma aşamasında şüphelinin kollukta veya savcılıkta vereceği ifadesine ceza avukatı olarak iştirak etmekteyiz.

Sulh Ceza Hakimliği Tarafından Verilen Kararlara İtiraz İşlemleri

Soruşturma aşamasında şüpheliler hakkında Sulh Ceza Hakimlikleri tarafından tutuklama kararı veya adli kontrol kararı verilebilmektedir. Gerek tutuklama kararına gerekse adli kontrol kararlarına, ceza avukatı olarak yasal süresi içerisinde itiraz başvurusu tarafımızca yapılmaktadır.

Cezaevinde Şüpheli veya Sanık Olarak Tutuklu Olan Kişilerle Görüşme Sağlanması

Özellikle tutuklu olarak yargılanan sanıkların, mahkemede yapılacak ilk duruşmadan önce ne şekilde savunma vermesi gerektiği konusunda avukattan yardım alması önem arz etmektedir. Ağır ceza avukatı olarak, ofisimiz tarafından gerek tutuklu olan müvekkillerimiz gerekse danışmanlık hizmeti verdiğimiz tutuklu olan kişiler ile bulundukları cezaevlerine gidip görüşme hizmeti vermekteyiz.

Ceza Yargılamalarında Avukatlık Hizmeti

Çalışma alanlarımız kısmında yer alan suçlarla ilgili olarak ceza davalarında müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Bakırköy Avukat Abdullah Fırat

Fırat Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Türkiye’nin her bölgesinde çalışma alanları bakımından danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Her türlü hukuk işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.